MEAN WELL - RSP-1600-48 Tápegység Panelre szerelhető DC 48V, 33, 5A, 1608W, 90-264VAC, 127-370VDC (RSP-1600-48)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2550805 |
| Cikkszám: | RSP-1600-48 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 33.5 A |
| Kimeneti feszültség: | 48V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 1608 W |