MEAN WELL - RSP-200-13.5 Tápegység Panelre szerelhető DC 13, 5V, 14, 9A, 201W, 88-264VAC, 124-370VDC (RSP-200-13p5)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2552432 |
| Cikkszám: | RSP-200-13.5 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 14.9 A |
| Kimeneti feszültség: | 13.5V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 201 W |