MEAN WELL - RSP-200-27 Tápegység Panelre szerelhető DC 27V, 7, 5A, 203W, 88-264VAC, 124-370VDC (RSP-200-27)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2550464 |
| Cikkszám: | RSP-200-27 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 7.5 A |
| Kimeneti feszültség: | 27V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 203 W |