MEAN WELL - RSP-200-36 Tápegység Panelre szerelhető DC 36V, 5, 56A, 200W, 88-264VAC, 124-370VDC (RSP-200-36)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2549252 |
| Cikkszám: | RSP-200-36 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 5.56 A |
| Kimeneti feszültség: | 36V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 200 W |