MEAN WELL - RSP-2400-24 Tápegység Panelre szerelhető DC 24V, 100A, 2400W, 180-264VAC, 254-370VDC (RSP-2400-24)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2551554 |
| Cikkszám: | RSP-2400-24 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 100 A |
| Kimeneti feszültség: | 24V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 2400 W |