MEAN WELL - RSP-3000-24 Tápegység Panelre szerelhető DC 24V, 125A, 3000W, 180-264VAC, 254-370VDC (RSP-3000-24)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2550995 |
| Cikkszám: | RSP-3000-24 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 125 A |
| Kimeneti feszültség: | 24V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 3000 W |