MEAN WELL - RSP-3000-48 Tápegység Panelre szerelhető DC 48V, 62, 5A, 3000W, 180-264VAC, 254-370VDC (RSP-3000-48)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2549141 |
| Cikkszám: | RSP-3000-48 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 62.5 A |
| Kimeneti feszültség: | 48V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 3000 W |