MEAN WELL - RSP-320-15 Tápegység Panelre szerelhető DC 15V, 21, 4A, 321W, 88-264VAC, 124-370VDC (RSP-320-15)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2550650 |
| Cikkszám: | RSP-320-15 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 21.4 A |
| Kimeneti feszültség: | 15V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 321 W |