MEAN WELL - RSP-320-4 Tápegység Panelre szerelhető DC 4V, 60A, 240W, 88-264VAC, 124-370VDC (RSP-320-4)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2550835 |
| Cikkszám: | RSP-320-4 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 60 A |
| Kimeneti feszültség: | 4V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 240 W |