MEAN WELL - RSP-500-12 Tápegység Panelre szerelhető DC 12V, 41, 7A, 500W, 85-264VAC, 120-370VDC (RSP-500-12)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2550253 |
| Cikkszám: | RSP-500-12 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 41.7 A |
| Kimeneti feszültség: | 12V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 500 W |