MEAN WELL - RSP-500-24 Tápegység Panelre szerelhető DC 24V, 21A, 504W, 85-264VAC, 120-370VDC (RSP-500-24)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2554651 |
| Cikkszám: | RSP-500-24 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 21 A |
| Kimeneti feszültség: | 24V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 504 W |