MEAN WELL - RSP-500-4 Tápegység Panelre szerelhető DC 4V, 90A, 360W, 85-264VAC, 120-370VDC (RSP-500-4)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2549429 |
| Cikkszám: | RSP-500-4 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 90 A |
| Kimeneti feszültség: | 4V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 360 W |