MEAN WELL - RSP-75-15 Tápegység Panelre szerelhető DC 15V, 5A, 75W, 85-264VAC, 120-370VDC (RSP-75-15)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2552861 |
| Cikkszám: | RSP-75-15 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 5 A |
| Kimeneti feszültség: | 15V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Panelre szerelhető |
| Teljesítmény: | 75 W |