MEAN WELL - TDR-960-24 Tápegység Sínre szerelhető DC 24V, 40A, 960W, 340-550VAC, 480-780VDC (TDR-960-24)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2551720 |
| Cikkszám: | TDR-960-24 |
| Garancia: | 12 hónap |
| Kimeneti áramerősség: | 40 A |
| Kimeneti feszültség: | 24V DC |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Rögzítés típusa: | Sínre szerelhető |
| Teljesítmény: | 960 W |