MIBOXER - 3in1 RF 2.4G RGB/RGBW/RGB-CCT LED Szalaghoz Vezérlő DC: 12-48V Max: 20A (FUT037P_plus)
0 / 5
0 / 5
A termék hatótávja 30m, csatornánkénti kimeneti áramerőssége 10A. Kompatibilitási útmutató Használati útmutató
| Termék ID: | #2551840 |
| EAN kód: | 6970602184184 |
| Anyag: | Fém, Műanyag |
| Feszültség (V): | 12 V, 48 V |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Magasság (mm): | 23 mm |
| Mélység (mm): | 47 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | -10℃ - +40℃ |
| Névleges áram (A): | Max 20 A |
| Szélesség (mm): | 119 mm |
| Szín: | Fehér |