MIBOXER - RF 2.4G CCT LED Szalaghoz Vezérlő DC: 12-24V Max: 12A (FUT035S)
0 / 5
0 / 5
A termék hatótávja 30m, csatornánkénti kimeneti áramerőssége 12A. Kompatibilitási útmutató A termék csak a CCT-s Mi-Light és MiBoxer távirányítókkal, illetve világítási termékekkel kompatibilis! Használati útmutató
| Termék ID: | #2549463 |
| Anyag: | Fém, Műanyag |
| Feszültség (V): | 12 V, 24 V |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Magasság (mm): | 17 mm |
| Mélység (mm): | 36 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | -10℃ - +40℃ |
| Névleges áram (A): | Max 12 A |
| Szélesség (mm): | 74.5 mm |
| Szín: | Fehér |