MIBOXER - RF 2.4G RGB+CCT LED Szalag Távirányító fehér (FUTS2-W)
0 / 5
0 / 5
A termék 2 db. AAA/LR03 elemmel működik! Kompatibilitási útmutató Kompatibilis az összes Mi-Light és MiBoxer RGB/RGB+CCT/RGBW világító okostermékkel
| Termék ID: | #2551576 |
| EAN kód: | 6970602182951 |
| Anyag: | Műanyag |
| Átmérő (mm): | 70 mm |
| Feszültség (V): | 3 V |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Magasság (mm): | 44 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | -10℃ - +40℃ |
| Szabályozható: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Színváltoztatható: | Igen |