MIBOXER - RF 2.4G RGB+CCT LED Szalaghoz távirányító 4 Zónás fekete (FUT092B)
0 / 5
0 / 5
A termék 2 db. AAA/LR03 elemmel működik! Kompatibilitási útmutató Kompatibilis az összes Mi-Light és MiBoxer RGB/RGB+CCT/RGBW világító okostermékkel
| Termék ID: | #2554541 |
| Anyag: | Műanyag |
| Feszültség (V): | 3 V |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Magasság (mm): | 20 mm |
| Mélység (mm): | 56 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | -20℃ - +60℃ |
| Szabályozható: | Igen |
| Szélesség (mm): | 138 mm |
| Szín: | Fekete |
| Színváltoztatható: | Igen |