MIBOXER - RF 2.4G RGB/RGBW LED Szalaghoz Távirányító 4 Zónás fekete (FUT096B)
0 / 5
0 / 5
Kompatibilis az összes Mi-Light és MiBoxer RGB/RGB+CCT/RGBW világító okostermékkel A termék adatátvitele a ZigBee Gateway-el történik! A termékről további információt IDE KATTINTVA talál!
| Termék ID: | #2552052 |
| Anyag: | Műanyag |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Magasság (mm): | 120 mm |
| Mélység (mm): | 21 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | -10℃ - +40℃ |
| Szélesség (mm): | 53 mm |
| Szín: | Fekete |