MIBOXER - TRIAC Dimmer AC Rádiófrekvenciás 220V-300W (TRI-C1)
0 / 5
0 / 5
A termék hatótávja 30m, csatornánkénti kimeneti áramerőssége 1.36A. Kompatibilitási útmutató A termék csak a dimmelhető Mi-Light és MiBoxer távirányítókkal, illetve világítási termékekkel kompatibilis!
| Termék ID: | #2554520 |
| Anyag: | Fém, Műanyag |
| Beköthető vezeték keresztmetszet (mm²): | 0.5mm² - 1.5mm² |
| Feszültség (V): | 230 V |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Magasság (mm): | 25 mm |
| Mélység (mm): | 49 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | -10℃ - +40℃ |
| Névleges áram (A): | Max 1.36 A |
| Szélesség (mm): | 49 mm |
| Szín: | Fehér |
| Teljesítmény (W): | 300 W |