NAVIGATE - LED szalag 12mm műanyag sín 1m (PS-13-5MM)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #2551153 |
| EAN kód: | 8435485812498 |
| Anyag: | Műanyag |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Magasság (mm): | 7 mm |
| Mélység (mm): | 14 mm |
| Szélesség (mm): | 1000 mm |
| Szín: | Átlátszó |