Optonica - alumínium profil búrával LED szalaghoz 2m 18x6mm 5132 (5132) - optonica
0 / 5
0 / 5
Optonica 2 méteres alumínium LED profil opál PVC búrával Alumínium profil LED szalaghoz. U alakú profil, melyben mind a 8 mm széles, mind a 10 mm széles LED szalagok beltéri (IP20-as) és kültéri (IP54-es, IP65-ös) típusai elhelyezhetőek. Az alumínium profilokat egységcsomagban értékesítjük, azaz a fenti ár már tartalmazza a profilhoz tartozó PVC búrát is! Kiváló LED profil konyhapult világítás készítéséhez, meglévő szekrények esetén, ahol a profil süllyesztésére nincs lehetőség! Műszaki adatok:
Cikkszám: 5132
Anyaga: eloxált alumínium/műanyag
Borító: Opál
Külső méretek: 18x6x2000 mm (SzxMxM)
Szállítási terjedelem: alumínium profil 2m, 1x fedél 2m, 4x végsapkák, 4x rögzítőkapcsok
Biztonsági tanúsítvány: IP20, CE és RoHS
| Termék ID: | #2552880 |
| Cikkszám: | 5132 |
| EAN kód: | 3800156651326 |
| A termék hossza: | 2 méter |
| Anyaga: | Alumínium |
| Bura színe: | Fehér |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Méret: | szélesség: 18 mm, magasság: 6 mm, |
| Méretek: | 18 x 6 mm |
| Szín: | Alumínium |
| Típus: | Alumínium profil |
| Tömeg: | 280g/szál |