Optonica - függeszthető mágneses fekete sínrendszer 48V S20 1m 5364 (5364) - optonica
0 / 5
0 / 5
A sínből elérhető 1, 1,5 illetve 2 méteres változat fekete és fehér színben. A sínrendszert a süllyesztett rögzítő készlettel elhelyezhetjük süllyesztve, síkban a plafonon vagy oldalfalon egyenesen a lineáris toldóval, de a függesztő szett segítségével akár függesztve is. A sínek összecsatlakoztatásához használhatjuk az egyenes csatlakozóelemeket, elforduláshoz az L alakú sarokelemeket vagy a flexibilis toldó elemeket. A tápellátáshoz elérhetőek a belső tápegységek, illetve a betápok. A sínekhez kaphatóak a színben passzoló burkolatok és a végzárók. Mágneses sínes LED lámpa rendszerhez sokféle kialakítású és méretű LED lámpa érhető el, így biztosan megtaláljuk az igényeinknek és ízlésünknek megfelelőt. A 48V-os mágneses sínrendszer egy olyan modern világítási megoldás, amely ötvözi az energiatakarékosságot, a biztonságot és a kifinomult dizájnt, így lehetővé téve a helyiség hangulatának és funkcionalitásának tökéletes egyensúlyban tartását. Műszaki adatok: Cikkszám: 5364 nem tartozék: végsapkák, tápegység stb. (tartozékok külön kaphatók) Rendszer: kisfeszültségű sínrendszer Üzemi feszültség: DC 48V Anyaga: alumínium és réz nyomok Ház színe: fekete Termék mérete: 26 x 53 x 1000 mm (SzxMaxM) Biztonsági tanúsítványok: CE és RoHs
| Termék ID: | #2551597 |
| Cikkszám: | 5364 |
| EAN kód: | 3800156653641 |
| A termék hossza: | 1 méter |
| Anyaga: | Alumínium |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Feszültség: | DC:48V |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Méretek: | 26 x 53 x 1000 mm |
| Szín: | Fekete |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Típus: | Mágneses LED sín |
| Tömeg: | 1,83 kg |