Optonica - LED egyszínű dimmer vezérlő készlet 6386 (6386) - optonica
0 / 5
0 / 5
Műszaki adatok:Távirányító:
Cikkszám: 6386
Kimeneti jel: 2,4 GHz
Monokróm vezérlők
Elem mellékelve (CR2032)
Hatótáv: kb 30 m
Méretek: HxSzxM [mm]: 140 x 36 x 11 mm
beépített mágnes mágneses felületekhez való rögzítéshez
Vezérlők:
Feszültség: 5-36VDC
Áram: 8A
Teljesítmény: max. 40 W (5 V-nál), 96 W (12 V-nál), 192 W (24 V-nál) és 288 W (36 V-nál)
Méretek: HxSzxM [mm]: 108 x 35 x 18 mm
Anyaga: Műanyag
Biztonsági tanúsítvány: IP20; CE és RoHS
| Termék ID: | #2552574 |
| Cikkszám: | 6386 |
| EAN kód: | 3800156663862 |
| Dimenzió: | 107 x 58,5 x 9 mm (LED távirányítóhoz) |
| Feszültség: | 3 VDC (CR2032) |
| Garancia: | 3év |
| IP minősítés: | 20 IP |
| Kimeneti feszültség: | 1 CH, 8A/CH |
| Méretek: | 97 x 33 x 18 mm (vevőhöz) |
| Típus: | Fényerő szabályozó |
| Tömeg: | 165g |
| Vezérlés max. távolsága: | 30 méter |