Optonica - LED flex neon, 12V, 2835 120SMD/m; 6W; 300lm/m; IP65; 16x8 mm; dimmelhető - 2800K
0 / 5
0 / 5
A kis méretű, hajlékony LED fénysorok jellemzően a gipszkarton álmennyezetek és habkönnyű díszlécek nútjába fektetett hangulatvilágítások és rejtett világítások fényforrásaként jelenik meg. A belsőépítészek és lakberendezők is kedvelik a led sorokat, így nemcsak a mennyezeti világítás eszközeként használják fel, hanem különböző díszvilágításokat is készítenek segítségével, pl. gardrób belső világítás, konyhaszekrény lábazati világítás, polc- és vitrinvilágítás, ágy és ágytámla világítás. A LED szalag hátoldalán öntapadós ragasztócsík található, amely megfelelően megtisztított zsír- és pormentes üveg, fém, bútorlap és műanyag felületre tapad leginkább. A LED szalagot csak DC12 voltos LED trafóról szabad üzemeltetni, az esetlegesen nagyobb feszültség a LED meghibásodását okozhatja! Leírás:
Fényszín: Meleg Fehér
Élettartam (üzemóra): 25000
Teljesítmény: 6W / m
Fényáram (Lumen): 300
Színhőmérséklet: 2800K
Feszültség (V): 12
Sugárzási szög: 120°
Felhasználás: kültéri-beltéri
Méretek: 50000 x 16 x 8 mm
Egyenértékű teljesítmény: 80W
Feszültség: DC: 12V
Lumen: 300 lm/m
IP minősítés: IP65
Fényerő szabályozás: igen
IP védettség: IP65
Energiahatékonyság: G
| Termék ID: | #2550415 |
| Élettartam: | 25.000 óra |
| Fényerő: | 300lm |
| Fényszög: | 120 ° |
| Feszültség: | 12V DC |
| Fogyasztás: | 6W |
| Garancia: | 2 év |
| IP szabvány: | IP65 |
| Színhőmérséklet: | 2800K |