Optonica - Led profil fekete, opál fedővel, 2m, OT5104 (OT5104) - optonica
0 / 5
0 / 5
Műszaki adatok: Cikkszám: 5104 Anyaga: eloxált alumínium/műanyag Borító: OPAL Külső méretek: szélesség: 24,7 mm, magasság: 7 mm, hosszúság: 2000 mm Beépítési/marási méret: szélesség: 17,4 mm, magasság: 6 mm Szállítási terjedelem: alumínium profil 2m, 1x fedél 2m, 4x végsapkák, 4x rögzítőkapcsok Biztonsági tanúsítvány: IP20, CE és RoHS
| Termék ID: | #2550982 |
| Cikkszám: | 5104 |
| EAN kód: | 3800156651043 |
| A termék hossza: | 2m |
| Anyaga: | alumínium |
| Bura színe: | opál |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Méret: | 2000 x 24,7 (szárnyakkal együtt) x 7,4 mm |
| Méretek: | 2m |
| Típus: | Led profil |
| Tömeg: | 120g |