Optonica - LED tápegység 12 Volt, (100 Watt/8, 3A) AC6109 (AC6109) - optonica
0 / 5
0 / 5
Fém házas tápegység a 12 Voltos, LED modulok, LED szalagok, LED lámpák üzemeltetéséhez. Rövidzárlat és túlfeszültség ellen védett, nem éghető fém ház, csatlakozó a földelés bekötéséhez is. CE, RoHS certifikáció. LED tápegység 12 Volt, ipari (24 Watt/2A) OP Lemezházas tápegység stabilizált 12 voltot igénylő LED világítások működtetéséhez. Túlterhelni nem szabad, legfeljebb a névleges teljesítmény 80%-át javasolt kihasználni, azaz erről a trafóról maximum 19.2 wattnyi ledet ajánlott működtetni. Beltéri kivitel, ezáltal csakis párától-víztől-nedvességtől mentes környezetben alkalmazható. A perforált fém házas LED trafó beépíthető műanyag szerelődobozba, gipszkarton álmennyezetbe, bútorba is, de csak akkor, ha a szellőzéshez szükséges hely biztosított! A szellőzés biztosítása érdekében beépített elhelyezés esetén célszerű a tápegység méreténél legalább kétszer nagyobb dobozba építeni! Az ipari, fém házas tápegységeket minden esetben csak megfelelő ismeretekkel rendelkező szakember csatlakoztassa a hálózathoz. Ettől függetlenül azonban az ipari tápegységeken lévő jelöléseket szeretnénk bemutatni:
| Termék ID: | #2554569 |
| Cikkszám: | AC6109 |
| Áramerősség: | 8,3A |
| Fényerő szabályozás: | Nem |
| Feszültség: | AC:220-240V/50HZ |
| Garancia: | 2 év |
| Hatásfok: | 80 % |
| IP minősítés: | IP21 |
| IP védettség: | IP21 |
| Kimeneti feszültség: | 12V |
| Kivitel: | Fém házas |
| Méret: | 160 x 98 x 42 mm |
| Méretek: | 160 x 98 x 42 mm |
| Stabilizált: | Igen (12 Volt +/- 0.2 Volt) |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Teljesítmény: | 100W |
| Típus: | Beltéri |
| Tömeg: | 390g |