Optonica - LED tápegység 48V 250W 5, 2A 6285 (6285) - optonica
0 / 5
0 / 5
Optonica 48V-os tápegység általában a sínrendszeres világításokhoz ajánlott. Műszaki adatok:
Cikkszám: 6285
Kimeneti feszültség: DC 48V
Névleges áramkimenet: 5,2 A
Max. terhelés (teljesítmény): 250 W
Bemeneti feszültség: AC 220-240V
hozzávetőleges élettartam: 25000 óra
Kapcsolási ciklusok: 100 000
Anyaga: alumínium
Termék mérete: 215*115*30mm
Biztonsági tanúsítványok: IP20, CE és RoHS
| Termék ID: | #2551011 |
| Cikkszám: | 6285 |
| EAN kód: | 3800156662858 |
| Áramerősség: | 5,2A |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Fényerő szabályozás: | Nem |
| Feszültség: | AC: 220-240V |
| Garancia: | 3 év |
| IP védettség: | IP20 |
| Kimeneti feszültség: | 48V |
| Kivitel: | Fém házas |
| Méretek: | 215 x 115 x 30 mm |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Teljesítmény: | 250W |
| Típus: | Tápegység 48V |
| Tömeg: | 700g |