Optonica - Mini RGB led szalag erősítő / AC6327 (AC6327) - optonica
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2550872 |
| Cikkszám: | AC6327 |
| Anyaga: | műanyag |
| Feszültség: | DC:12V |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Méret: | 40 x 15 x 3 mm |
| Méretek: | 40 x 15 x 3 mm |
| Teljesítmény: | Max 70w |
| Típus: | RGB LED szalag erősítő |