Optonica - Prémium Tápegység /kültéri/IP67/12V/16, 7A/200W/AC6254 (AC6254)
0 / 5
0 / 5
Optonica LED tápegység a 12 voltos LED világítások működtetéséhez. A tápegység víz és szilárdtestek behatolása elleni védelmi szintje IP67-os, azaz kültéren is, vizes környezetben is használható.
| Termék ID: | #2549899 |
| Cikkszám: | AC6254 |
| Áramerősség: | 16,7 Amper |
| Fényerő szabályozás: | Nem |
| Feszültség: | AC: 100-240V |
| Garancia: | 3 év |
| IP minősítés: | IP67 |
| Kimeneti feszültség: | DC: 12V |
| Kivitel: | Fém házas |
| Méret: | 244 x 80 x 32 mm |
| Méretek: | 244 x 80 x 32 mm |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Teljesítmény: | 200W |
| Típus: | Kültéri |
| Tömeg: | 1164g |