Optonica - sarokelem beépíthető 48V R35 mágneses fekete sínekhez 5358 (5358) - optonica
0 / 5
0 / 5
Optonica 5358 sarokelem a beépíthető mágneses sínrendszerekhez: 5350 5351 5352 Műszaki adatok:
A sarokdarabban nincsenek vezetősínek
A sarokelemek használatához rugalmas csatlakozóra van szükség.
Cikkszám: 5358
nem tartozék: végsapkák, tápegység stb. (tartozékok külön kaphatók)
Rendszer: kisfeszültségű sínrendszer
Üzemi feszültség: DC 48V
Anyaga: alumínium
Ház színe: fekete
Termék mérete: 80 x 80 x 80 mm (SzxMaxM)
Biztonsági tanúsítványok: CE és RoHs
| Termék ID: | #2550782 |
| Cikkszám: | 5358 |
| Anyaga: | Alumínium |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Feszültség: | DC:48V |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Méretek: | 80 x 80 x 80 mm |
| Szín: | Fekete |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Típus: | Mágneses LED Sarokelem |
| Tömeg: | 237g |