Optonica - sarokelem süllyeszthető 48V R35 mágneses fehér sínekhez 5253 (5253) - optonica
0 / 5
0 / 5
Optonica 5253 sarokelem a süllyeszthető mágneses sínrendszerekhez: 5250 , 5251 , 5252 . Műszaki adatok:
A sarokdarabban nincsenek vezetősínek
A sarokelemek használatához rugalmas csatlakozóra van szükség.
Cikkszám: 5253
nem tartozék: végsapkák, tápegység stb. (tartozékok külön kaphatók)
Rendszer: kisfeszültségű sínrendszer
Üzemi feszültség: DC 48V
Anyaga: alumínium
Ház színe: fehér
Termék mérete: 44 x 70 x 80,3 mm (SzxMaxM)
Biztonsági tanúsítványok: CE és RoHs
| Termék ID: | #2552169 |
| Cikkszám: | 5253 |
| EAN kód: | 3800156652538 |
| Anyaga: | Alumínium |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Feszültség: | DC:48V |
| Garancia: | 2 év |
| Méretek: | 100 x 74 x 100 mm |
| Szín: | Fehér |
| Típus: | Mágneses LED sarokelem |
| Tömeg: | 70g |