Optonica - Tápegység 12 Voltos LED-hez IP67 Kültéri (12VDC/5A/60W) AC6111 (AC6111) - optonica
0 / 5
0 / 5
Optonica LED tápegység a 12 voltos LED világítások működtetéséhez. A tápegység 30 Watt teljesítményű, 80% hatásfokú, így kb. 24 Watt teljesítmény igényű LED modul, LED szalag megtáplálására alkalmas. A tápegység víz és szilárdtestek behatolása elleni védelmi szintje IP67-os, azaz kültéren is, vizes környezetben is használható.
| Termék ID: | #2550078 |
| Cikkszám: | AC6111 |
| Áramerősség: | 5 Amper |
| Fényerő szabályozás: | Nem |
| Feszültség: | 230 Volt (50/60Hz) |
| Garancia: | 1 év |
| Hatásfok: | 80 % |
| IP minősítés: | IP67 |
| Kimeneti feszültség: | DC:12V |
| Kivitel: | Fém házas |
| Méret: | 233 x 40 x 23mm |
| Méretek: | 233 x 40 x 23mm |
| Stabilizált: | Igen (12 Volt +/- 0.2 Volt) |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Teljesítmény: | 60w |
| Típus: | Kültéri |