Optonica - toldó csatlakozó mágneses sínekhez 48V fehér 5247 (5247) - optonica
0 / 5
0 / 5
Optonica toldó csatlakozó mágneses sínekhez 48V fehér 5247 Kompatibilis: Műszaki adatok: Cikkszám: 5356 Rendszer: csatlakozó kisfeszültségű gyűjtősínhez Forma: egyenes csatlakozás Üzemi feszültség: DC 48V Anyaga: műanyag és réz nyomok Ház színe: fekete Termék mérete: 16*20*130mm Biztonsági tanúsítványok: CE és RoHs
| Termék ID: | #2554444 |
| Cikkszám: | 5247 |
| EAN kód: | 3800156652477 |
| Anyaga: | Műanyag, réz |
| Feszültség: | DC:48V |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Méretek: | 16 x 20 x 130 mm |
| Szín: | Fehér |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Típus: | Mágneses LED toldó csatlakozó |
| Tömeg: | 27g |