Optonica - toldó csatlakozó SMD 3528-as LED szalaghoz OT5151 (OT5151) - optonica
0 / 5
0 / 5
Forsztásmentes toldó (rápattintós) elem több 3528-as LED szalag összetoldásra alkalmas. Beltéri alkalmazásra alkalmas a két eres LED szalag toldó. Kültéri szalagokhoz is használható, de ebben az esetben el kell távolítani a szalagról a vízállóságot segítő borítást, melynek hátránya, hogy a csatlakozási pontnál elveszíti vízállóságát a LED szalag.
| Termék ID: | #2550355 |
| Cikkszám: | OT5151 |
| Anyaga: | Műanyag |
| Bemenet: | Gyorscsatlakozó 8 mm |
| Garancia: | 1 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Kimenet: | Gyorscsatlakozó 8 mm |
| Típus: | LED szalag toldó csatlakozó (SMD3528) |
| Tömeg: | 1g |