Optonica - TRIAC tápegység IP20 12V - Dimmelhető (75 Watt/6, 25A) 6271 (6271) - optonica
0 / 5
0 / 5
Fém házas tápegység a 12 Voltos, LED modulok, LED szalagok, LED lámpák üzemeltetéséhez. Rövidzárlat és túlfeszültség ellen védett, nem éghető fém ház, csatlakozó a földelés bekötéséhez is. CE, RoHS certifikáció. LED tápegység 12 Volt, ipari (75 Watt/6,25A) OP Lemezházas tápegység stabilizált 12 voltot igénylő LED világítások működtetéséhez. Túlterhelni nem szabad, legfeljebb a névleges teljesítmény 80%-át javasolt kihasználni, azaz erről a trafóról maximum 65 wattnyi ledet ajánlott működtetni. Beltéri kivitel, ezáltal csakis párától-víztől-nedvességtől mentes környezetben alkalmazható. A perforált fém házas LED trafó beépíthető műanyag szerelődobozba, gipszkarton álmennyezetbe, bútorba is, de csak akkor, ha a szellőzéshez szükséges hely biztosított! A szellőzés biztosítása érdekében beépített elhelyezés esetén célszerű a tápegység méreténél legalább kétszer nagyobb dobozba építeni! Az ipari, fém házas tápegységeket minden esetben csak megfelelő ismeretekkel rendelkező szakember csatlakoztassa a hálózathoz. Ettől függetlenül azonban az ipari tápegységeken lévő jelöléseket szeretnénk bemutatni: Kérjük, vegye figyelembe, hogy bizonyos áramerősségtől minden tápegységhez egy bizonyos kábelkeresztmetszet is szükséges, amelyen keresztül a terhelés a szekunder oldalra csatlakozik. A túl kicsi kábelkeresztmetszet gyorsan a tápegység alkatrészeinek túlterheléséhez vezethet. Ezért itt egy táblázatot adunk meg, hogy meghatározhassa az áramköréhez szükséges keresztmetszetet. Max. áramerősség teljesítményt12 V-nál előadás at24v Minimális keresztmetszetv. Kábel 9 amper 108 watt 216 watt 1,5 mm2 15 amper 180 watt 360 watt 2,5 mm2 18 amper 216 watt 432 watt 4 mm2 23 amper 276 watt 552 watt 6 mm2 33 amper 396 watt 792 watt 10 mm2 48 amper 576 watt 1152 watt 16 mm2 58 amper 696 watt 1392 watt 25 mm2
| Termék ID: | #2554154 |
| Cikkszám: | 6271 |
| Áramerősség: | 6,25A |
| Fényerő szabályozás: | Igen |
| Feszültség: | AC:220-240V |
| Garancia: | 3 év |
| Hatásfok: | 80 % |
| IP minősítés: | IP20 |
| IP védettség: | IP20 |
| Kimeneti feszültség: | 12V |
| Kivitel: | Fém házas |
| Méret: | 200 x 62 x 31 mm |
| Méretek: | 200 x 62 x 31 mm |
| Stabilizált: | Igen (12 Volt +/- 0.2 Volt) |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Teljesítmény: | 75W |
| Típus: | Beltéri |