Optonica - Vezérlő LED szalaghoz, távirányítóval, RGB vezérlésére / AC6349 (AC6349) - optonica
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2551644 |
| Cikkszám: | AC6349 |
| Áramerősség: | 3x4 Amper |
| Feszültség: | VDC 12/24V |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Méretek: | 97 x 33 x 18 mm |
| Szín: | fehér |
| Távirányító: | 2.4 Ghz rádiófrekvenciás |
| Teljesítmény: | max.144W-12V 288W-24V |
| Típus: | Távirányítós RGB LED szalag dimmer |
| Vezérlés max. távolsága: | 30 méter |