Optonica - Zene vezérlő távirányítóval RGB LED szalaghoz 144W 18A 12V DC RF audio 6312 (6312) - optonica
0 / 5
0 / 5
Zene led vezérlő szalag LED RGB távirányítóval. Ennek az eszköznek köszönhetően a színek, a fényerő és a fényhatás a zene ritmusához állítható. Ez a vezérlő lehetővé teszi a fényerő megváltoztatását, a fényhatás kiválasztását 4 mód között (RGB villogás, egyszínű villogás, fúziós és váltakozó RGB színváltás) és a fényváltozást az általunk választott zenei ritmusnak megfelelően. Minden típusú hangingerre reagál, például hangszerekre, elektronikus vagy vokális eszközzel reprodukált zenére. Gyakorlati használat, valójában csak csatlakoztassa a vezérlőt a tápegységhez, csavaros kapcsokon keresztül. A vezérlő fekete alumíniumból készült, falra szerelhető nyílásokkal. A készülék 24 gombos távirányítóval van felszerelve (elemmel együtt).
Bemeneti feszültség: 12-24V DC. Kimeneti teljesítmény / feszültség: 12V 90W, 24V 144W ( 70dB (állítható érzékenység) Távirányító funkciók: statikus lámpák kiválasztása; világos intenzitás beállítása; zene szakaszos fényidejű aktiválása, fényjátékok kiválasztása; BE / KI gombcsíkok. Vezérlő méretei: 170 x 81 x 21(H) mm. A távirányító méretei: 52 x 6 x 85 (H) mm Vízállóság: IP20 Plug & Play telepítés
| Termék ID: | #2552998 |
| Cikkszám: | 6312 |
| Áramerősség: | 3 x 4 Amper |
| Bemenet: | 12-24V DC |
| Feszültség: | DC 12/24V |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Kimenet: | 12V 90W, 24V 144W (<2A csatornánként) |
| Méretek: | 170 x 81 x 21 mm |
| Szín: | Fekete |
| Távirányító: | RF |
| Típus: | RGB zene vezérlő |