Rögzítő Profil SPARO Ezüst 2, 02 méter (SPARO-22)
0 / 5
0 / 5
Logi és Conva profilok felületre rögzítéséhez.
| Termék ID: | #2551691 |
| Cikkszám: | LUMINES-SPARO2-S |
| EAN kód: | 5902973366563 |
| BEÉPÍTHETŐ SZALAGOK SZÁMA: | 6 x 12 mm |
| FÜGGESZTHETŐ: | Saját sín |
| LED PROFIL BEÉPÍTŐVÁLL SZÉLESSÉGE: | 14,9 mm |
| LED PROFIL BELSŐ SZÉLESSÉGE: | 84,8 mm |
| LED PROFIL FALVASTAGSÁGA: | 1,45 mm |
| LED PROFIL HOSSZA: | 2 |
| LED PROFIL MAGASSÁGA: | 43,7 mm |
| LED PROFIL SZÉLESSÉGE: | 117,6 mm |
| LED PROFIL SZÍNE: | 2 |
| Termékek: | Led profil |