S-LIGHTLED - LED RF dimmer vevő 12/24V 1x20A SlightLED (SL LEDVSK002)
0 / 5
0 / 5
SL-SK V1-T LED dimmer vevő 12/24V 1x20A Az SL-SK V1-T LED dimmer vevő 12/24VDC LED szalag fényerőszabályzására használható, jó minőségű, plusz szolgáltatásokkal rendelkező vezérlő. Vezérelhető távszabályzóval, 0/1-10V-ról vagy nyomógombról a Push Dim bemenetről. 0-100% dimmelhető villogás mentesen. A vezérlőhöz egyszerre 10 távirányítót is csatlakoztathatunk párhuzamosan, ezek bármelyikéről szabályozhatjuk a fényerőt. Több V1-T is alkalmazható a világítási rendszerben, a beépített automatikus továbbítás/sugárzás funkció segítségével a vezérlő 15 méteren belül automatikusan szinkronizálja a további vezérlőket. A BE/KI kapcsoláshoz beállítható 3 másodperc késleltetési idő, illetve p ower restart funkcióval is rendelkezik.
| Termék ID: | #2554457 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 47 darab |
| Külső raktárkészlet: | 47 |
| Méret: | 107mmx75mmx24,5 mm |
| Működtető feszültség: | 12V/24V |
| Teljesítmény: | 12V/240W;24V/480W |