Skydance 1 csatornás vezérlő 8A 96W/192W (DC12/24V) fényerő szabályzó (SKY-V1)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2552607 |
| Cikkszám: | 069001 |
| EAN kód: | 1100687983760 |
| Csatlakozó: | Sorkapocs |
| Garancia időtartama: | 3 Év |
| IP Védettség: | IP20 |
| Kimenet: | 1 csatorna |
| Kimeneti áramerősség: | 8A x 1 csatorna |
| Működési feszültség: | DC 12V - 24V |
| Teljesítmény: | 96W / 192W |
| Termékek: | Kiegészítő |
| Típus: | Vezérlő |