Skydance 8 zónás RGBW nyomógombos távirányító (SKY-RS8)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2554183 |
| Cikkszám: | 069206 |
| EAN kód: | 1100687984040 |
| Frekvencia: | 2.4Ghz |
| Garancia időtartama: | 5 Év |
| Hatótávolság: | 30m |
| IP Védettség: | IP20 |
| Kimeneti feszültség: | DC 3V (2x AAA) |
| Méret: | 141 x 50 x1 7,5 |
| Működési feszültség: | DC 3V (2x AAA) |
| Szín: | Fekete |
| Termékek: | Nyomógombos távirányító |
| Típus: | Távirányító |