SkyDance Dimmer Színhőmérséklet vezérlő 2 csatorna (12-24V - 5A/csatorna) (AN-22879)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2552907 |
| Cikkszám: | 069002 |
| Csatlakozó: | Sorkapocs |
| Frekvencia: | 2.4Ghz |
| Garancia időtartama: | 5 Év |
| IP Védettség: | IP20 |
| Kimenet: | 2 csatorna |
| Kimeneti feszültség: | DC 12V - 24V |
| Letölthető dokumentum: | https://ledlampahaz.hu/shop_ordered/5467/pic/Adatlapok/Egyeb/22579-magyar-nyelvu-tajekoztato.pdf |
| Működési feszültség: | DC 12V - 24V |
| Teljesítmény: | 120W / 240W |
| Termékek: | Kiegészítő |
| Típus: | Vezérlő |