SpectrumLED - 10W 3000K mágneses sínes LED lámpa SpectrumLED (SP WLD70004WW)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2549237 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Fényáram: | 1100 Lumen |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 144 darab |
| Külső raktárkészlet: | 144 |
| Méret: | D: 50/H: 170 mm |
| Működtető feszültség: | 48V |
| Sugárzási szög: | 24° |
| Szín: | fekete |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 10W |