SpectrumLED - 12-42W 4000K COB 36°/ 60° fekete sínes lámpa SpectrumLED (SP SLI033026NW_PW)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2552772 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Fényáram: | 1300-3800 Lumen |
| Garancia: | 5 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 323 darab |
| Külső raktárkészlet: | 323 |
| Méret: | L: 100/W: 96/H: 130 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 36°/ 60° |
| Szín: | fekete |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 12-42W |