SpectrumLED - 12W 3000K 150° SYSTEM SHIFT - BEAM track lámpa SpectrumLED (SP WLD40007)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2552857 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Fényáram: | 1400 Lumen |
| Garancia: | 5 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 767 darab |
| Külső raktárkészlet: | 767 |
| Méret: | L: 400/W: 75/H: 28 mm |
| Működtető feszültség: | 48V |
| Sugárzási szög: | 150° |
| Szín: | fekete |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 12W |