SpectrumLED - 19-42W 3000K COB 20°/ 45° fekete sínes lámpa SpectrumLED (SP SLI033031WW_PW)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2550828 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Fényáram: | 1800 - 3200 Lumen |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 159 darab |
| Külső raktárkészlet: | 159 |
| Méret: | L: 96/W: 192/H: 231 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 20°/ 45° |
| Szín: | fekete |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 19-42W |