SpectrumLED - 25W 3000K COB 36°/ 60° fekete sínes lámpa SpectrumLED (SP SLI033019WW_PW)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2551113 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Fényáram: | 2600 Lumen |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 543 darab |
| Külső raktárkészlet: | 543 |
| Méret: | L: 170/W: 160/H: 74 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 36°/ 60° |
| Szín: | fekete |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 25W |