SpectrumLED - 6W 3000K LED mágneses sínes lámpa SpectrumLED (SP WLD70015WW)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2551542 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Fényáram: | 550 Lumen |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 162 darab |
| Külső raktárkészlet: | 162 |
| Méret: | D: 55/H: 110 mm /1100mm vezeték |
| Működtető feszültség: | 48V |
| Sugárzási szög: | 80° |
| Szín: | fekete |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 6W |