SpectrumLED - 8W 3000K 100° SYSTEM SHIFT - LINE M track lámpa SpectrumLED (SP WLD40008)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2549380 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Fényáram: | 980 Lumen |
| Garancia: | 5 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 68 darab |
| Külső raktárkészlet: | 68 |
| Méret: | L: 304/W: 23/H: 42 mm |
| Működtető feszültség: | 48V |
| Sugárzási szög: | 100° |
| Szín: | fekete |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 8W |